Co:
image
  • imageApartmány
  • imageBasketbalové kempy
  • imageChaty a chalupy
  • imageFotbalové kempy
  • imageHokejové kempy
  • imageHotely
  • imagePenziony
  • imageRekreační střediska
Kde:
image
image

O nás

Snažíme se sportovním týmům, jednotlivcům i aktivně založeným rodinám zprostředkovat ubytování, které bude plně vyhovovat jejich požadavkům. Zároveň chceme majitelům ubytovacích zařízení a provozovatelům tréninkových kempů dát možnost efektivně prezentovat své služby.

Jak projekt SPORTISO vznikl a kdo za ním stojí?

Duší projektu jsou Nikola a Michal. Dva nepříliš mladí, ale zdaleka ne staří, přátelé, kteří se znají už od dětských let. V dětství a následně v období dospívání jsme se věnovali sportu. A to tak moc, až jsme to dotáhli do reprezentace a zúčastnili se několika mistrovství světa. Později, když jsme zanechali aktivní kariéry, jsme se věnovali výchově mladých sportovců. 

Během naší kariéry sportovců i trenérů jsme se zúčastnili desítek soustředění a tréninkových kempů. Z vlastních zkušeností víme, že soustředění jsou pro sportovce bezesporu přínosem. Někdy se nám však stalo, že jsme se soustředěním nebo tréninkovým kempem spokojeni nebyli. Většinou to bylo z toho důvodu, že se soustředění konalo v zařízení, jehož vybavenost neodpovídala našim požadavkům. Někdy soustředění probíhalo také na místě, v jehož okolí nebylo kde běhat, jezdit na kole a podobně. Problémem bylo i to, že jsme často opakovaně jezdili na soustředění na stejné místo, a to i přesto, že nám to tam z tréninkového hlediska nevyhovovalo. A přitom jediným důvodem bylo, že klub tam jezdil už roky, tak proč to měnit? A tak jsme si řekli DOST, ZMĚNÍME TO! 

Nabídneme sportovcům, klubům a také sportovně založeným rodinám s dětmi možnost vybrat si z široké nabídky ubytování vhodných pro sportovní soustředění nebo aktivní dovolenou. Rozhodli jsme se, že vytvoříme portál, kde si všichni budou moci vybrat to nejlepší, co jim bude nejvíce vyhovovat. Portál, na kterém budou moci ubytovatelé nabízet své služby se zacílením přímo na sportovce. A tak vzniklo SPORTISO.

 

Základní údaje

Adresa

Alena Andreevová

 Gorochovova 12, 700 30 Ostrava

 +420 773 876 453

 info@sportiso.cz

IČ: 03538770

(nejsme plátci DPH)

Napište nám

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Popisek