Co:
image
 • imageApartmány
 • imageBasketbalové kempy
 • imageChaty a chalupy
 • imageFotbalové kempy
 • imageHokejové kempy
 • imageHotely
 • imagePenziony
 • imageRekreační střediska
Kde:
image
image

Zákaznická podpora

Než kontaktujete naši podporu​

Pokud máte jakýkoli technický dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Ještě předtím si však prostudujte FAQ (často kladené dotazy). Je totiž možné, že odpovědi najdete právě tam. S největší pravděpodobností tím ušetříte čas sobě i nám, protože budeme moci vyřídit rychleji dotazy klientů, které nejsou v nápovědě obsaženy.

Jak kontaktovat podporu​

Telefonní kontakt (+420 773 876 453) je určen především pro obchodní dotazy, nikoliv pro technickou podporu. Po telefonu si Vás nemůžeme nijak autorizovat. Na písemné požadavky odpovídáme velmi rychle, obvykle v řádu minut nebo desítek minut a to i ve večerních hodinách.

FAQ - často kladené dotazy​

Jednoduše. Kliknete na „Přidat nabídku“, vyberete si vhodný balík služeb. Vyplníte potřebné info o Vás a o Vaší nabídce ubytování (případně o tréninkovém kempu). Vaše prezentace projde kontrolou, editací, případně doplněním. Vy ji uhradíte a my zveřejníme. Následně Vaši prezentaci, spolu s naším portálem, podporujeme reklamou na sociálních sítích a ve vyhledávačích. Také aktivně oslovujeme sportovní oddíly a kluby. Zjednodušeně řečeno, hledáme Vám Vaše budoucí zákazníky.

V hlavičce (horní časti webu) a také ve footeru (dolní části webu) najdete linky pro registraci a přidání Vaší nabídky.

Jakmile na náš portál vložíte Vaši prezentaci, odešleme Vám zálohovou fakturu, kterou je potřeba uhradit do data splatnosti, a to bankovním převodem. Poté Vám Vaši prezentaci, kterou mezitím zkontrolujeme, aktivujeme.

 1. přihlaste se 
 2. přejděte na stránku Vašeho profilu: https://www.sportiso.cz/listing-author/
 3. následně můžete upravovat svou nabídku, případně provádět změny Vašeho profilu

Změny probíhají v aktuálním čase, takže jsou viditelné ihned.

Je potřeba si při registraci zvolit balíček OPTIMAL nebo VIP. Poté se Vaše nabídka bude zobrazovat na úvodní stránce a také na předních pozicích ve vyhledávání na našem portále. V obou případech dochází k pravidelné rotaci pozic.

Nabídky využívající balíčky OPTIMAL a VIP se zobrazují na hlavní stránce a na předních pozicích ve vyhledávání na našem portále. Z technických důvodů se tam však nemohou zobrazovat všechny najednou. Dochází proto k pravidelné rotaci (střídání) pozic. K tomu dochází při každém novém načtení konkrétní stránky.

Bohužel ne. Vývoj a provoz webu, stejně jako reklama, něco stojí. Pokud chceme Vaše služby prezentovat jako profesionálové, nemůžeme to dělat zadarmo.

Pokud nějaký klient vloží do systému poptávku po soustředění, tréninkovém kempu nebo aktivní rodinné dovolené a Vaše prezentace bude odpovídat jeho požadavkům, budete o této poptávce informováni mailem.

Zaslat dotaz na zákaznickou podporu

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Popisek